İninal ödeme

ininal nedir

İninal Nedir?

İninal kartınızla Türkiye ya da yurt dışında MasterCard logosu gördüğünüz her yerde alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

Bir bankanın müşterisi olmanıza gerek duymadan indirim fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli kart sistemidir.

Her daim yanınızda olacak bu kart internet üzerinden alışveriş dışında MasterCard logosunun görüldüğü milyonlarca merkezde kullanabilirsiniz.

Yüksek limitli bir kredi kartı kullanmadan ya da kişisel bilgilerinizi vermeden internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanır.

İninal Nereden Satın Alınır?

ininal.com adresinden mobil uygulamayı indirerek ParaMara sistemine para transferi yapabilirsiniz.
ininal Kart Satış ve Yükleme Noktaları: Ptt, Ptt Matik, Migros, Mjet, Tansaş ve ING Bank ATM’lerinden kartınıza para yükleyebilirsiniz.

ininal Kart Satış Noktaları ise: OverGame, D&R, İninal, OverGame ve Petrol Ofislerinden İninal kartını edinebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

İninal kartınızı OverGame, D&R, İninal, OverGame ve Petrol Ofislerinden satın aldıktan sonra aktif hale getirip, MasterCard logosunu gördüğünüz her mağazada ve internet üzerinde alışveriş yapabilirsiniz.

4 binin üzerinde anlaşmalı mağazadan indirim kazanabilir, dünyanın dört bir yanında pratik ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Prosedür gerektirmeksizin ininal Kart’a kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu kartla bir çok üye noktasında indirim ve özel fırsatlardan yararlanma imkanınız var.

Limitini sizin belirleyeceğiniz bu kart ile istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanım hakkına sahip olursunuz.

1 Comment

  1. I must say you have high quality articles here.
    Your page should go viral. You need initial traffic only.

    How to get it? Search for: Miftolo’s tools go viral

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir